• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

NESSCAFE - Ранок починається не з кави! Краща марихуанна особисто для вас.

Взагалі питав за це:
Screenshot_20240511-091248.png
У стартовому повідомленні, де одночасно вказані різні контакти, написаний з 0 у кінці, а якщо тикнути по ньому ж - відправляє на інший з 1 в кінці.
 
Взагалі питав за це:
Переглянути вкладення 15687
У стартовому повідомленні, де одночасно вказані різні контакти, написаний з 0 у кінці, а якщо тикнути по ньому ж - відправляє на інший з 1 в кінці.
Виправив, а я то гадаю,куди всі ділись, будьте уважні до фейків!!!
 
Хочу написати пару добрих слів про магазин) Беру тут з початку повномасштабного вторгнення підорасів на нашу землю. Відправки 1-2 дні(якщо є затримка, вас проінформують до моменту оплати), ціна-якість-сервіс на рівні. Оператор завжди ввічливий та просто приємний в спілкуванні.
Якщо ви поціновувач гарного стафу, вам сюди!
 
Отримав учора свій Northen lights. Пишу сьогодні, бо треба був час прийти до тями)
Шишки добре просушені. Мають дуже приємний, освіжаючий запах (складно пояснити, але запах настільки приємний, що вдалося вмовити на банку людину, яка до цього стверджувала, що ніколи курити не буде і горілка набагато краще 🤣 )
Але це ще не все! Вона має смак!))) Знову ж, мені складно повною мірою описати усі смакові властивості, але повірте, вони приємні:giggle:
Далі по накуру... Курив з трубки, приблизно 50/50 з табаком. Вбило десь після третьої затяжки. Захотілось присісти, обміркувати життя, глянути під іншим кутом на деякі життєві проблеми. Хвилин через 10 захотілось вийти пройтися, що я і зробив. Побачив знайомого і десь з годину стояв тріщав з ним про все підряд)
Помітив, що починає відпускати десь приблизно години через півтори після покуру.
По якості, це кращі шишки за останній рік!(на мою думку, звичайно:))
Що я хочу всім сказати, беріть, поки є! Ви точно не пошкодуєте)
P.S. Вибачте за погану камеру, я рідко фотографую на телефон.IMG_20240519_123420.jpgIMG_20240519_085701.jpgIMG_20240519_085644.jpg
 
Назад
Зверху