Мобілязація 3штурмова Армія

Barbaris228

Сектант
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
41
Репутація
24
Вподобайки
56
Бали
88
Привіт , знаю, що більшості кайфариків максимально похуй, на те, що вони можуть бути призвані на захист Батьківщини , шукаю іншу половину, яким не похуй а саме цікавить, законні та не законні варіанти уникнути захисту , поділіться можливими

Від себе і я поділюсь чим знаю, пропонували варіант зробити посвідчення ДСНС , яке б давало невеличке безсмертя від повісток на блок постах, шукаю ще варіанти
 
Тем, кто имеет глаза и уши:
Полиции нет.
101 нет.
103 - узнавать, ремень, витамины.
ЗСУ - только те, что знаешь.
Лифт📛
Домофон может не открыться
Убежище может не открыться
Зелёный - ловушка
Друг/недруг/враг/невраг
Еда, вода, дверные ручки📛

P.s. Пацаны Борщаговку не отдают. Ещё и спиздили*.

๑۞ble.•°`ᵘ̣ᵃ̣
] ๑۩ ,¸¸,ø¤º°`°๑۞๑Протоколврагвглазке"๑,¸¸,ø¤º°`°๑۩ [ Boo
 
Протокол враг в глазке 🥹😂
 
Бля... А Дримкетчер это ты? Почерк пиздец похожий.
Найти жену инвалидку ,но Ирка метадон пропала
Пацаны, я тот кем всегда был - красавчик. И знаю это. И стараюсь, потому что красавчиком быть прикольно.
И выебнуться я гаразд.
Делаю как для себя, чтоб Богу понравилось.
 
варіанти уникнути захисту
то краще хай тебе прикладом б'ют підари, а жону їбут на твоїх глазах?
ладно це може статися навіть якщо ти на війні
тож я б радив не думати як косіть от воєнкома, а зібравши яйкі подумати як ми як нація можемо себе захистити від примусового насильства з будь якого боку
 
то краще хай тебе прикладом б'ют підари, а жону їбут на твоїх глазах?
ладно це може статися навіть якщо ти на війні
тож я б радив не думати як косіть от воєнкома, а зібравши яйкі подумати як ми як нація можемо себе захистити від примусового насильства з будь якого боку
Оце да!!!бля навіть пістолета немає...на жаль без зброї в нашій країні нічого не можливо вирішити!!(
 
Тем, кто имеет глаза и уши:
Полиции нет.
101 нет.
103 - узнавать, ремень, витамины.
ЗСУ - только те, что знаешь.
Лифт📛
Домофон может не открыться
Убежище может не открыться
Зелёный - ловушка
Друг/недруг/враг/невраг
Еда, вода, дверные ручки📛

P.s. Пацаны Борщаговку не отдают. Ещё и спиздили*.

๑۞ble.•°`ᵘ̣ᵃ̣
] ๑۩ ,¸¸,ø¤º°`°๑۞๑Протоколврагвглазке"๑,¸¸,ø¤º°`°๑۩ [ Boo
Четко
 
Просто треба уважно читати та знати трішки свої права...
Розкрий очі мені, не уважному
Повідомлення об'єднано автоматично:

то краще хай тебе прикладом б'ют підари, а жону їбут на твоїх глазах?
ладно це може статися навіть якщо ти на війні
тож я б радив не думати як косіть от воєнкома, а зібравши яйкі подумати як ми як нація можемо себе захистити від примусового насильства з будь якого боку
Накидуй ідеї)
 
Оце да!!!бля навіть пістолета немає...на жаль без зброї в нашій країні нічого не можливо вирішити!!(
отож бо
ти маєш право отримати зброю не в своїх інтересах, а в інтересах держави
і ти не можеш бути вільним в себе вдома. ти примусово підлягаєш вербовці в "компанію", яка має на меті особисті інтереси керуючих осіб
Повідомлення об'єднано автоматично:

почати дружити з усім під'їздом як мінімум
 
Розкрий очі мені, не уважному
Наприклад ті повістки які видають на вулиці...ти знаєш,що там написано і які твої обов'язки?а я знаю,можу в лс тобі скинути і пояснити,але писати не хочу...можу голосовим надіктувати)))
 
Наприклад ті повістки які видають на вулиці...ти знаєш,що там написано і які твої обов'язки?а я знаю,можу в лс тобі скинути і пояснити,але писати не хочу...можу голосовим надіктувати)))
Напиши лучше торжественные и обязанности. права не играют роли, когда на кону страна.
 
Целостности нет, единства нет, суверенитета нет. Осталось народа немного и орда чертей каких-то.
 
Ухилянт улыбается ..
 
Наприклад ті повістки які видають на вулиці...ти знаєш,що там написано і які твої обов'язки?а я знаю,можу в лс тобі скинути і пояснити,але писати не хочу...можу голосовим надіктувати)))
Повістка повісткою, а що робити коли тебе крутять і везуть в Тцк?)
Або коли без єдиного вручення повістки вписують в базу армор ?
 
До сраки ті всі посвідчення, у нас на блок-постах хочуть саме відстрочку від військомату. Показуєш посвідчення, вони телефонують у твій військомат і дізнаються про тебе) Раніше ця хуйня проходила, зараз хрін пройде ))

Ти хоч з’являвся у військомат з 24.02.2022 року і чи маєш якусь відмітку що ти там був ? Якщо ніякого доказу немає що ти там був, то це херово )
Повідомлення об'єднано автоматично:

І ще додам, що у всіх варіантах треба долари. Навіть якщо ти студент у 40 років, військомат тебе пішле нахрін без грошей. Якщо ти почнеш вийобуватися знанням законів, вони підуть тобі на зустріч і дадуть відстрочку на місяць, після чого виїбуть тебе.

Це я розповідаю реальні речі які у Чернівецькій та Франківській області
 
Назад
Зверху